Bijna 60 kijkers per dag
De video, die ik op 30 december maakte op de ijsbaan in Hengelo, is in eén week maarliefst ruim 400 keer bekeken. Dat is veel. Natuurlijk komt het doordat er een links staat op de website van de HIJC, maar ook blijken de bezoekers van vimeo de video op te zoeken. Dat zijn natuurlijke leuke statitische gegevens.
Nog een snelle stijger
De leden van de WStwente kennen mijn video's. Zonder de nieuwebrief van Bertil Pepers kijkt men ook veel, maar duidelijk is aan de bezoekersaantallen te zien, wanneer de nieuwsbrief op de deurmat is gevallen. De video van het Nieuwjaarstoernooi is in 2 dagen ruim 110 keer bekeken, net zoveel dus gemiddeld als de schaatsvideo. Omdat het een sfeervol beeld geeft van de nieuwjaarsviering: hier is de link naar de HD beelden van het Nieuwjaarstoernooi.
Schaatsen op de bevroren vijver
Tot slot van dit kkleine overzicht even aandacht voor de video van Nieuwjaarsdag op de bevroren vijver bij mij in de buurt. Na een wat aarzelend begin trekt de video nu ook bijna 50 bezoekers per dag. Bekijk de sfeervolle oer- hollanse beelden in HD hier.
| < Vorige | Volgende > |
|---|